Menu

SAMORZĄD UCZNIOWSKI Dlaczego uczę się w tej szkole?- opinie uczniów szkoły I i II stopnia

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Rok szkolny 2018/2019

 

Szkoła I stopnia – cykl 6-letni:

  • WIKTORIA PAWŁOWSKA – kl. IV

  • POLA ROZMARYNOWICZ – kl. V

  • CYPRIAN TESSMER – kl. VI – z-ca przewodniczącego

 

Szkoła I stopnia – cykl 4-letni:

  • AMELIA KOWALCZYK – kl. II

  • WIKTORIA KICZYŃSKA – kl. III

  • WERONIKA GRZYBOWSKA– kl. IV

 

Szkoła II stopnia:

  • FAINA RAZDOLSKA – kl. I

  • NATALIA KUCIŃSKA – kl. II

  • JAKUB GROMADZIŃSKI – kl. III – przewodniczący

  • JULIA SZCZEPANOWSKA – kl. IV

  • MARTYNA BALA – kl. V

  • ALICJA JANKOWSKAkl. VI

 

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w Radzie Szkoły:

  • MARTYNA BALA

  • ALICJA JANKOWSKA

 

Skład pocztu sztandarowego:

  • DOMINIKA ŻYŁA / ALICJA SIEMIĄTKOWSKA

  • WERONIKA MARZEC / NATALIA KUCIŃSKA

  • ŁUKASZ ERDMAŃSKI / MAKSYMILIAN SZULC

 

Opiekun Samorządu Uczniowskiego:

  • mgr GIZELA ŁAZICKA

 

 

 

SAMORZĄD  UCZNIOWSKI

 

                                                             Rok szkolny 2017/2018

 

                                                   Szkoła I stopnia – cykl 6-letni:

                                                     POLA ROZMARYNOWICZ – kl. IV

                                                     CYPRIAN TESSMER – kl. V

                                                     JACEK KISIEL – kl. VI

 

                                                    Szkoła I stopnia – cykl 4-letni:

                                                    WIKTORIA KICZYŃSKA – kl. II

                                                    WERONIKA GRZYBOWSKA– kl. III

                                                    PAULINA JANIKOWSKA – kl. IV – z-ca przewodniczącej

 

                                                       Szkoła II stopnia:

                                                                                                NATALIA KUCIŃSKA – kl. I

                                                                                               JAKUB GROMADZIŃSKI – kl. II

                                                   NATALIA ERDMAŃSKA – kl. III

                                                                                               MARTYNA BALA – kl. IV

                                                                                              ALICJA JANKOWSKA – kl. V przewodnicząca

                                                                                             WERONIKA BAGNIEWSKA – kl. VI

 

                                    Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w Radzie Szkoły:

                                                                                                         MARTYNA BALA

                                                        ALICJA JANKOWSKA

 

                                                  Skład pocztu sztandarowego:

                                                                                                                 AGATA MISIAK

                                                                                               WERONIKA BAGNIEWSKA

                                                                                                       PAWEŁ WIŚNIEWSKI

                                     

                                           Opiekun Samorządu Uczniowskiego:

                                                                                                       mgr GIZELA ŁAZICKA

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2016/2017

 

 

Szkoła I stopnia – cykl 6-letni:

   ZUZANNA AUGUST, CYPRIAN TESSMER – kl. IV

   JACEK KISIEL – kl. V

   NATALIA KUCIŃSKA – kl. VI – z-ca przewodniczącej

   MARTA PORĘBNA  – kl. VI

 

Szkoła I stopnia – cykl 4-letni:

   WERONIKA GRZYBOWSKA– kl. II

   JULIA RUMIŃSKA – kl. III

   AIDA AUGUST – kl. IV

 

Szkoła II stopnia:

   ZUZANNA SKOWRON – kl. I

   SANDRA KUBIAK – kl. II

     SERAFIN KĘDZIERSKI– kl. III

   ALICJA JANKOWSKA – kl. IV – przewodnicząca

   WERONIKA BAGNIEWSKA– kl. V

   BARTŁOMIEJ URBANIAK – kl. VI

 

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w Radzie Szkoły:

   ALICJA JANKOWSKA

   SERAFIN KĘDZIERSKI

 

Skład pocztu sztandarowego:

     AGATA MISIAK

   WERONIKA BAGNIEWSKA

   PAWEŁ WIŚNIEWSKI

Opiekun Samorządu Uczniowskiego:

   mgr GIZELA ŁAZICKA









SAMORZĄD  UCZNIOWSKI

 

Rok szkolny 2014/2015

 

 

Szkoła I stopnia – cykl 6-letni:

  • MAKSYMILIAN SZULC, ALICJA WOJCIECHOWSKA - kl. IV
  • MARTA PORĘBNA, JULIA SZYNICKA - kl. V
  • JULIA GURBISZ - kl. VI - z-ca przewodniczącej
  • ZUZANNA SKOWRON - kl. VI

 

Szkoła I stopnia – cykl 4-letni:

  • WERONIKA MARZEC - kl. II
  • ALEKSANDRA CHMARZYŃSKA - kl. III
  • NIKOLETTA SUSMARSKA - kl. IV

 

Szkoła II stopnia:

  • SERAFIN KĘDZIERSKI - kl. I
  • ALICJA JANKOWSKA - kl. II 
  • WERONIKA BAGNIEWSKA - kl. III
  • BEATA PRUS - kl. IV - przewodnicząca
  • PAULINA ROMEL - kl. V
  • MARTA TESZ - kl. VI

 

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w Radzie Szkoły:

  • ALICJA JANKOWSKA
  • PAULINA ROMEL

 

Skład pocztu sztandarowego:

  • WERONIKA BAGNIEWSKA
  • BEATA PRUS
  • WOJCIECH PAWLAK

 

Opiekun Samorządu Uczniowskiego:

  • mgr GIZELA ŁAZICKA

Kontakt

  • Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Stanisława Moniuszki w Grudziądzu
    ul. Armii Krajowej 10
    86-300 Grudziądz
  • 056 6421888
    fax 56 46 236 32
    psmg@wp.pl

Galeria zdjęć