Badanie przydatności do szkoły I st. Egzaminy wstępne do szkoły II st. Drzwi otwarte Lista uczniów przyjętych do szkoły

REKRUTACJA 2020/2021

Drzwi otwarte

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną

DRZWI OTWARTE

Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Grudziądzu

w bieżącym roku szkolnym nie odbędą się.

22 maja 2020 r.  o godz. 17.00

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.
im. Stanisława Moniuszki
w Grudziądzu

mieszcząca się
przy ul. Armii Krajowej 10

organizuje

DRZWI OTWARTE

Zapraszamy kandydatów do szkoły muzycznej wraz z rodzicami

Na spotkaniu będzie możliwość uzyskania informacji dotyczących funkcjonowania szkoły, zapoznania się z nauczycielami oraz uczestniczenia w przygotowanych zajęciach.

Szkoła nasza jest jedyną taką placówką w mieście kształcącą uczniów na poziomie podstawowym (szkoła I stopnia) i średnim zawodowym (szkoła II stopnia).

Kształcimy dzieci w następujących specjalnościach: fortepian, skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas, akordeon, gitara, klarnet, saksofon, flet, fagot, trąbka, puzon.

Szkoła gwarantuje wszechstronny rozwój zdolności muzycznych, wprowadza
w świat sztuki i kultury, przygotowuje do dalszego etapu kształcenia oraz do zawodu muzyka.

Dzieci i młodzież mają tu możliwość odkrywania piękna muzyki i poznawania tajników wiedzy muzycznej. Przede wszystkim jednak znajdują tu wyjątkową, przyjazną atmosferę, w której to Oni są wartością najwyższą.

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do szkoły

22 maja 2020 r. o godzinie 17.00.