Badanie przydatności do szkoły I st. Egzaminy wstępne do szkoły II st. Drzwi otwarte Lista uczniów przyjętych do szkoły

REKRUTACJA 2020/2021

Egzaminy wstępne do szkoły II st.

REKRUTACJA ON-LINE NA ROK 2020/2021

W związku z zaistniałą sytuacją pandemii, zapisy na rok szkolny 2020/2021 do Państwowej Szkoły Muzycznej  I i II st.  im. Stanisława Moniuszki w Grudziądzu odbędą się drogą elektroniczną.

W celu zgłoszenia  do rekrutacji prosimy o wydrukowanie i czytelne wypełnienie wniosku, który jest do pobrania poniżej oraz przesłanie go na adres mailowy: psmg@wp.pl  /wniosek można przesłać również w formie zdjęcia/.

Termin przesłania wniosku upływa 18 czerwca 2020 roku.

Wszystkie zmiany będą ogłaszane na stronie internetowej szkoły oraz Facebooku.

Do wniosku wymagane jest  zaświadczenie od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej o braku przeciwwskazań do nauki gry, jednak ze względu na zaistniałą sytuację zaświadczenie takie będzie można dostarczyć  w późniejszym terminie.

Egzaminy wstępne do

Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia

w Grudziądzu

odbędą się  22 czerwca 2020 r.

Harmonogram egzaminów:

od godz.16.00 – egzamin indywidualny z instrumentu (aula)

budynek przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 17 w Grudziądzu

Egzaminy w obecnej sytuacji będą przeprowadzane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Po 18 czerwca będziemy się kontaktować z kandydatami lub rodzicami kandydatów w celu indywidualnego umówienia konkretnej godziny i zasad przeprowadzenia egzaminu.

Kandydaci pełnoletni
wypełniają Wniosek do PSM II st. wraz z wymaganymi załącznikami Wniosek_do_szkoly_20-21___II_st___pelnoletni.odt , który można otrzymać również w sekretariacie szkoły.

Rodzice/prawni opiekunowie dzieci niepełnoletnich
wypełniają Wniosek do szkoły II st. wraz z wymaganymi załącznikami  Wniosek_do_szkoly_20-21___II_st___maloletni.odt ,
który można otrzymać również w sekretariacie szkoły.

Wypełnione wnioski należy przesłać na adres psmg@wp.pl   do 18 czerwca 2020  r.

ADRES :
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.
ul. Armii Krajowej 10  (tymczasowo ul. Kosynierów Gdyńskich 17)
86 – 300 Grudziądz

Sekretariat - tel. 530 685 976