Badanie przydatności do szkoły I st. Egzaminy wstępne do szkoły II st. Drzwi otwarte Lista uczniów przyjętych do szkoły

REKRUTACJA 2020/2021

REKRUTACJA ON-LINE NA ROK 2020/2021

W związku z zaistniałą sytuacją pandemii, zapisy na rok szkolny 2020/2021 do Państwowej Szkoły Muzycznej  I i II st.  im. Stanisława Moniuszki w Grudziądzu odbędą się drogą elektroniczną.

W celu zgłoszenia dziecka  do rekrutacji prosimy o wydrukowanie i czytelne wypełnienie wniosku, który jest do pobrania poniżej oraz przesłanie go na adres mailowy: psmg@wp.pl  /wniosek można przesłać również w formie zdjęcia/.

Do wniosku wymagane jest  zaświadczenie od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej o braku przeciwwskazań do nauki gry na instrumencie, jednak ze względu na zaistniałą sytuację zaświadczenie takie będzie można dostarczyć  w późniejszym terminie.

Termin przesłania wniosku upływa 18 czerwca 2020 roku.

Wszystkie zmiany będą ogłaszane na stronie internetowej szkoły oraz Facebooku.

Zapisy do

Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia

w Grudziądzu

Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia

w Grudziądzu

ogłasza zapisy dzieci chętnych do nauki gry
na instrumentach muzycznych w następujących specjalnościach:

fortepian, skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas, akordeon, gitara, klarnet, saksofon, flet, fagot, trąbka.

Wiek kandydatów

do 6-letniego cyklu kształcenia - 7 do  10 lat

do 4-letniego cyklu kształcenia - 8 do 16 lat

Badanie przydatności do nauki odbędzie się w dwóch terminach:

20 czerwca 2020 r. o godz. 10.00

23 czerwca 2020 r. o godz. 16.00

Badania przydatności w obecnej sytuacji będą przeprowadzane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Po 18 czerwca będziemy się kontaktować z kandydatami lub rodzicami kandydatów w celu indywidualnego umówienia godziny i zasad przeprowadzenia badania.

Zakres badania kandydata obejmuje:

1. Zaśpiewanie piosenki

2. Powtarzanie usłyszanych dźwięków

3. Powtarzanie krótkich podanych melodii

4. Powtarzanie grup rytmicznych

Kandydaci wypełniają Wniosek wraz z wymaganymi załącznikami  Wniosek_do_szkoly_20-21___I_st.odt, który można otrzymać również w sekretariacie szkoły.

Wypełniony formularz prosimy przesłać na adres psmg@wp.pl do 18 czerwca 2020 r.

ADRES :
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.
ul. Armii Krajowej 10 (tymczasowo ul. Kosynierów Gdyńskich 17)
86 – 300 Grudziądz

Sekretariat - tel. 530 685 976