Struktura szkoły Nasz patron Statut i WSO Rada Rodziców Rada Szkoły Wypożyczanie instrumentów BIBLIOTEKA Zajęcia przygotowawcze - rekrutacja Fundacja Pierwsze Skrzypce Fundacja Rosa 1% Piotr z Grudziądza Informacje RODO Nowy dziennik elektroniczny Zasady funkcjonowania szkoły od 1 września 2020 r.

Fundacja Pierwsze Skrzypce

W roku szkolnym 2015/2016 rozpoczęliśmy współpracę z Fundacją Pierwsze Skrzypce.

Szczegółowe informacje o zakresie funkcjonowania Fundacji można znaleźć pod adresem:

www.pierwszeskrzypce.org.pl

Wszystkich, którzy chcą wesprzeć działalność Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Grudziądzu
mogą to uczynić poprzez Fundację.

Dzięki Fundacji uzyskaliśmy dodatkowe środki na organizację V Grudziądzkiego Konkursu Skrzypcowego, a także na organizację wyjazdu uczniów na konkursy.